| freedeeejayradu a întrebat:

Cum scot cartela de la iphone 3g fara cheita?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Stii clipsurile alea de prinzi paginile cu ele? Ei foloseste unul din ala ca e cel mai bun.Nu stiu exact cum se numesc dar cred ca stii despre ce vorbesc. Daca nu stii vezi pe email la yahoo cind atasezi ceva este acolo un clipsa din asta deci ceva de genul ala. Poti si cu unac dar sa nu te intepi, dar mai bine poti folosi o agrafa din aia clasica.

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Încearcă cu un ac de siguranţă big grin

| Bad2Fast a răspuns:

Cu o scobitoare, ac de cusut eu am scos odata si cu un chibrit rupt pe 2 m-am chinuit dar a iesit.

| victor73 a răspuns:

Cu ceva ascutit un cutit sau un ac.

| freedeeejayradu explică (pentru victor73):

Multumesc toturor pentru ajutor!