| Sofyan a întrebat:

Cum se poate descarca google play pe Samsung star 3?

Răspuns Câştigător
| LuFacs a răspuns:

Daca ai cablu de date la el il poti descarca de pe net direct pe telefon. Uite aici link de unde poti descarca https://play.google.com/......ps/details

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Google Play este pentru telefoane cu sistem de operare android.Care vine preinstalat din fabrica.Al tau nu are android.Asa ca, te-ai grabit.

| JASMYNA88 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ai magazinul play acolo, preinstalat. daca nu, cauta pe google de pe telefon magazin google play

| JASMYNA88 a răspuns (pentru JASMYNA88):

Aaa stai, Samsung star. nu are android. mai greu. nici nu stiu daca vei gasi aplicatii pentru el. incearca sa iei de pe zedge jocuri si teme pentru el

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Imposibil sa faci asa cevaswinking

| LuFacs a răspuns:

Multumesc!

| angi_4331 a răspuns:

Ala nu are Android, e imposibil.

| angi_4331 a răspuns:

Cum sa-l aiba preinstalat daca nu are Android
?