| sweetdan a întrebat:

cum se transfera din pc in Nokia 710 am incercat cu zune dar nimica nu apare ca se conecteaza cu pc la conectarea cu cablul de date un raspuns

1 răspuns:
| Andreeax3x3 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu telefonul meu, doar ca nu era Nokia, ci un Samsung Galaxy Mini, incearca sa intri la setari->dezvoltare si undeva pe acolo ar trebui sa apara ceva legat de ''depanare la conectarea unui USB'' happy sau daca nu merge asta, pot cauta pe internet niste coduri pentru a se conecta, sper ca am fost de ajutor!