| Nelu27englezu a întrebat:

Cum sterg jocurile instalate pe Alcatel ot 991

help va rog

Răspuns Câştigător
| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Deci exista doua posibilitati
1) Tii apasat pe ele si astepti sa apare delet sau,, stergere,,
2) Ori cauti prin tel locul downloadului sau unde l-ai instalat si stergi ce este in legatura cu jocul sau altceva

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Pai daca nu merge sa tii apasat pe ele si sa iti apara deasupra un x micut sau delete intra la setari sectiunea gestionare aplicatii si acolo o sa iti apara toate aplicatiile tale apoi selectezi aplicatia care doresti sa o dezinstalezi si gatawinking