| yuly117 a întrebat:

am si eu un iphone 4s si nu pot sa sterg aplicatiile si jocurile instalate da tin degetu pe ele nu se intampla nimic stie cineva ce pot sa i fac?

2 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Tine mai mult apasat, sau daca nu du-te la Vodafone\Orange\cosmote si spune-le ce problema ai, ei te vor ajuta.

| micutzafinetze a răspuns:

Intra in market aplicatii si cauta la aplicatii instalate si o sa iti arate acolo ceva ce zice dezinstalate si pui degetul acolo si se va dezinstala