| Lindoro a întrebat:

Ce se intampla cu jocurile ce le instalez din google play? Raman undeva in memoria mobilului sau se sterg dupa ce sunt instalate?

Răspuns Câştigător
| KenWooD123 a răspuns:

Da, dispare...raman doar resursele jocului in folderul mentionat.

3 răspunsuri:
| KenWooD123 a răspuns:

Jocurile sunt instalate in spatiul de stocare al dispozitivului, mai exact in folderul Android (folderele data si obb).

| Lindoro explică (pentru KenWooD123):

Eu ma refeream la kit-ul de instalare.Ce se intampla cu el dupa ce instalez un joc? Dispare? Sau ramane pe undeva in memoria telefonului?

| KenWooD123 a răspuns (pentru Lindoro):

Da, dispare...raman doar resursele jocului in folderul mentionat.

| dumitruAlex99 a răspuns:

Sunt stocate pe memoria dispozitivului tau si se pot dezinstala cand doresti