| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Samsung star 3? ^_^

Răspuns Câştigător
| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Detin acest telefon, din punct de vedere estetic cat si tehnic e foarte ok, depinde de ce performante ai nevoie. O zi buna!

| Mariellahh a răspuns (pentru RomanianAviationAcademy96):

Nu am nevoie de performanţe... vreau să ştiu dacă merge cât ce cât bine internetul? big grin
Nu am nevoie să stau zilnic, doar uneori când nu sunt acasă. O altă întrebare, legată de culoare: alb sau negru? încă nu mă pot decide sad
Mersi pentru răspuns! >:d<

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns (pentru Mariellahh):

Eu zic ca alb e mult mai ok, pe negru se observa zgarieturile...

4 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

Slabut,merge destul de greu touch-ul

| alienbro a răspuns:

Si eu am Samsung Star 3. Este ultimul tip de telefon facut de Samsung fara android si cu touch-screen. Este bunicel, dar daca vrei sa te joci jocuri sunt putine faine, de aplicatii nu mai zic. Tot unul cu android e mai bun, parerea mea.