| alexland12 a întrebat:

Cumpara cineva un Nokia C5-03 in perfecta stare, app nou. Doar 300 de lei. Peste 2 sapt plec in Spania si n-am ce face cu el. Anuntul mai jos

http://www.okazii.ro/......a118924321

2 răspunsuri:
| julian0421 a răspuns:

O imi place telefonul si un pret rezonabil

| alexland12 explică (pentru julian0421):

Telefonul arata foarte bine, functioneaza la fel de bine si nu se gaseste mai ieftin pe okazii si cred ca nici in alta parte. Il vand pentru ca mi-am achizitionat unul nou si pe acesta nu il mai folosesc. Daca esti interesat, add: alexland_94@yahoo.com si vorbim. Fac si o reducere daca esti persoana serioasa happy