| Stefan2696 a întrebat:

Vand Nokia 5130 ExpressMusic in stare acceptabila. Perfect functional. Nu am avut niciodata probleme cu el. Prezinta cateva zgarieturi pe ecran si carcasa. Arata de nota 9/10. Toate functiile functioneaza perfect. Impreuna cu telefonul mai vin si : Card MicroSD 2GB, casti, incarcator, cablu USB. Astept oferte. Daca doriti alte informatii- http://www.okazii.ro/catalog/66067863/nokia-5130-express music.html

Multumesc!

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

TPU nu e OLX, dacă acolo nu reușiți sa vindeți, nu veniți aici.