| Ioscaa1 a întrebat:

Daca am avut un numar de telefon salvat in cartela sim si l-am sters pot sa il aflu cumva? imi trebuie neaparat. funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă acel număr NU este salvat şi în agenda telefonului, atunci NU mai ai cum să-l afli sad

De aceea, este INDICAT să salvezi numerele de telefon atât pe SIM, cât şi în agenda telefonului!

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu mai poti sa-l recuperezi, decat daca il ai salvat si in telefon.Atat.Sper ca te-am ajutat cu acest raspuns!

| Mimy123 a răspuns:

Daca era salvat doar pe sim, nu cred ca il poti recupera. Mi se mai intampla si mie, de obicei cu numerele salvate in telefon, si atunci caut repede persoana respectiva pe facebook si ii cer din nou numarul laughing

| Ioscaa1 explică (pentru Mimy123):

Scuza-ma ca am uitat sa-ti spun ca acea pers. a cui era nr. nu are facebook da na pentru tine toata viata inseamna facebook. daca ti se strica calculatorul ce faci? ai muri?

| Mimy123 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Nu, eu intru pe facebook doar cand e absolut necesar sa vorbesc cu cineva din alta tara, cu care la telefon nu pot vorbi. Nu sunt dependenta de calculator, prefer sa stau sa ma uit la filme sau sa citesc o carte in timpul liber. Am pomenit de facebook doar ca o mica glumita, asta nu te pune in valoare sa ma faci dependenta de calculator... Era doar o gluma, si o mica idee pentru ca te-am vazut asa disperata sa recuperezi numarul..Nu credeam ca o sa ma judeci asa pentru ideile mele.

| andreivlasin100 a răspuns:

Sunt de părere cu Elena,
Este imposibil daca l-ai sters doar daca il ai in tel!