| kar1GaNNN a întrebat:

Daca am comandat un telefon de pe eMag aseara, ei nu lucreaza sambata si duminica, o sa mi-l aduca prin fan courier luni?

Răspuns Câştigător
| andreo92 a răspuns:

Garantia o sa-ti vina odata cu coletul happy Acolo o sa ai toate actele necesare, de la manual, la chitante si garantii.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil luni

| kar1GaNNN explică (pentru suntserios):

Garantia o voi primi atunci cand mi-l aduce acasa direct? Trebuie sa platesc pentru garantie?

| kar1GaNNN explică (pentru andreo92):

Si garantia trebuie sa o platesc separat pe langa telefon?

| andreo92 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu

| LTAA a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu stiu daca primesti garantia in cutie, dar daca nu o gasesti, sigur se afla pe site, daca te loghezi cu contul tau.

| andreo92 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Garantia o sa-ti vina odata cu coletul happy Acolo o sa ai toate actele necesare, de la manual, la chitante si garantii.

| T0T a răspuns:

La cat de seriosi sunt ei...Cine stie.

| Tudoro99 a răspuns:

Cel târziu marți.

| kar1GaNNN explică (pentru Tudoro99):

Inca ceva, garantia cum o primesc? Gratis?