| Ibrahimovic a întrebat:

Daca am cumparat o cartela de la Orange doar cu minute pot schimba optiunea cu ce vreau eu? (minute, sms-uri, etc) FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu exista asa ceva, doar cand ai credit poti schimba orice optiune vrei tu.
In optinea cu minute, ai si sms-uri/si minute nationale.
O zi bunahappy

1 răspuns:
| O734615555 a răspuns:

Salut.

Da. Daca nu ai consumat din minute poti cere creditul. Este un nunar scurt la care trebuie sa trimiti sms cu textul credit pentru a primii cei 5 euro inapoi dupa care activezi ce optiune doresti. Suna la 444 si ia legatura cu in operator. Ca nu imi mai amintesc exact acel numar.