| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Daca am garantie la telefon si imi fac setarile din nou pot sa pierd garantia?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu... E ca si cum ai lua un laptop sau un comuper nou cu garantie iar tu ii pui toate programele pe el si jocuri si alte chestii. Deci nu.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru RareşTPUro):

Eu mi-am facut upgrade la android dar am dat-o in bara, ca am incercat singura, si l-am dus la un gsm, pot sa-l trimit la cei de la garantie sa-mi upgradeze android-ul?

| TheBoY a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

In cazul asta nu stiu, dar poti sa-i intrebi pe cei de acolo.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Poti sa mergi sa incerci, le zici care e situatia si vezi ce zice. Incearca decat deloc. Si daca a fost sfatul meu bun, revino cu funda! puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| TheBoY a răspuns:

Normal ca nu, cum a spus si Rares, e ca si cand ai cumpara un laptop cu windows xp si i-ai pun windows 7.

| michaelaaa a răspuns:

Nu! dai funda

| Roxxetteeeeeeeeeee explică:

Multumesc tuturor, m-ati linistit

| RareşTPUro a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Cu mare placere! Oricand. :*