| Hang0ver a întrebat:

Daca am un telefon Samsung si actualizes androidul (setari-actualizare sistem) imi ramane garantia?

Răspuns Câştigător
| ptm95 a răspuns:

Da. Pentru ca acea actualizare este necesara in proportie de 60% pentru securitatea sistemului de operare. Restul de 40% sunt actualizari de functionare, design, rulare de aplicatii etc... Deci nu ai cum sa pierzi garantia, mai ales pentru. ca ai primit un update oficial. Milioane de telefoane primesc update-uri zilnic. Gandeste-te cum ar fi sa isi piarda toate garantia...

1 răspuns:
| Stefifanste a răspuns:

Da.Acesta este update-ul oficial Samsung.