| Mony a întrebat:

Daca am Wi-fi pe telefon [si sunt pe abonament] pot naviga gratuit?

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Poti naviga gratuit, folosind o retea Wi-fi. Dar nu oriunde, numai unde esti in aria de acoperire a unei retele Wi-fi.

| TheAce a răspuns:

Desigur. Vei avea insa un trafic lunar limitat. Nu abuza de el.

| carhartt a răspuns:

Da. Atâta timp cât eşti conectat pe Wi-Fi nu este nicio problemă, poţi naviga liniştit, nu vei fi taxat.

Răspuns utilizator avertizat
| DjZen a răspuns:

Da

| SlymOvy a răspuns:

Da,poti si mie mi-a fost frica pana am incercat prima data.

| Kukiux a răspuns:

Poti, daca esti intr-un loc cu Wi-Fi gratuit sau daca ai optiune de internet in abonament

| GuMiingDevill a răspuns:

Da...poti naviga fara nici o grija.....stai linistitawinking

| Bibi24 a răspuns:

Da daca e activat wi-fi`ul!happy