| anonim_4396 a întrebat:

Dacă downloadez ceva pe telefon de pe Magazin Play, trebuie să plătesc?

10 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Scrie undeva dacă sunt gratuite, iar dacă nu sunt scrie preţul.

| blueangel99 a răspuns:

Pentru unele da, pentru altele nu. Iti apare langa aplicatie daca e gratis sau daca costa (si cat).

| Bianca306 a răspuns:

Eu mi le fac pe pizap.com

| username97 a răspuns (pentru Bianca306):

Ce? ăla nu e un program de modificat poze?

| Bianca306 a răspuns (pentru username97):

Da un program unde iti faci pozele cum vrei tu si coperta pentru facebook

| username97 a răspuns (pentru Bianca306):

ştiu, dar aici vorbeam despre altceva.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Unele sunt cu plata altele nu

| username97 a răspuns (pentru Negrea_Amalia_1995):

Şi mă întreabă când downloadez, nu? Vreau să spun că, nu vreau să mă trezesc după ceva timp cu factura mai mare. Şi pentru a lua ceva de pe Magazin Play, îţi trebuie cont pe Google?

| Furculingură a răspuns (pentru username97):

Da, îţi trebuie cont pe Google Play.
Deci, unele aplicaţii sunt cu plată şi unele nu. Sub cele cu plată scrie preţul, iar dacă nu scrie niciun preţ înseamnă că sunt gratuite. E simplu.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Da scrie free sau suma de bani trebuie sa fii atenta