| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac unul, doua sau trei abonamente incluzand si telefoane apoi nu mai platesc nici unul, cu ce ma poate afecta asta pe viitor? Multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După aceea, firmele pe care le-ai deranjat cu asta, după ce vor încasa prin proces banii datorați de la tine, te vor bana pe mulți ani și nu vor mai accepta nici un contract cu tine.

| Hammurabi a răspuns:

Cu faptul că tot vei fi obligat să le plătești.
Abonamentul îl faci cu Cartea de Identitate nu anonim. laughing

| cuvant a răspuns:

Vei intra pe lista neagra si se poate ajunge la un proces unde vei plati pana la urma.
Si peste 20 de ani daca vei vrea sa faci un abonament nu vei putea pana nu vei plati tot plus alte comisioane.
Nu iti sugerez ca iti vei pierde tineretea happy