| Eva2111 a întrebat:

am si eu o intrebare..ma poate ajuta careva? sunt salariata si mi-am facut trei abonamente la Orange pe numele meu, ..contractele le-am facut online...si pentru a valida contractul mi-au cerut sa platesc 489 pentru doua luni de facturare... nu se poat valida contractul daca acum nu platesc nimic? si platesc mai mult la prima luna de facturare?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Daca nu platesti nu se valideaza contractul.
2. Daca nu depasesti minutele alocate prin contract nu va mai trebui sa platesti in primele 2 luni de abonament.

| djfreesh a răspuns:

In unele zone din Romania, zone numite zone de risc se cere plata unei sume pentru a iti accepta contractul, probabil de accea iti cere!