| CosminM98 a întrebat:

Daca imi cumpar iphone 6s de pe apple.uk il pot folosi in Romania, pot baga orice cartela la el?

Răspuns Câştigător
| Johnnyx1 a răspuns:

Salut acel site este un site comercial, telefonul nu este luat la abonament deci il poti folosi linistit, daca era cumparat la abonament atunci era codat pe reteaua respectiva acea nu este o retea de telefonie, este un site pentru cumparat gadget-uri de la firma Apple deci poti cumpara fara nici o poblema.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu il iei cu abonament il poti folosi oriunde

Răspuns utilizator avertizat