| GeorgeH17 a întrebat:

Daca imi cumpar un modem mobil cu wifi de la cosmote primesc o reducere?
Am deja la ei un abonamnt cu 2 nr si unul pentru internet pe laptop. Asi vrea sa imi iau in modem de la ei ca sa folosesc net-ul de pe laptop pe tel.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Dar poti baga cartela de la ei direct in telefon, daca ai dual sim.Sau poti sa iei direct net+voce, au abonamente bune+ca iti poti porta numarul.La 2 euro ai 3 GB+200 minute nat/internationale, la 3 euro 300 minute. uita-te pe site-ul lor.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu cred.La digi e 15 lei/5GB lunar.Ia de unde-i mai ieftin.

| GeorgeH17 explică (pentru viotedy):

Se include si modemul Wifi(portabil)?

| viotedy a răspuns (pentru GeorgeH17):

Da, e in custodie.Pentru 10GB e 25 lei.

| viotedy a răspuns (pentru viotedy):

Dar poti baga cartela de la ei direct in telefon, daca ai dual sim.Sau poti sa iei direct net+voce, au abonamente bune+ca iti poti porta numarul.La 2 euro ai 3 GB+200 minute nat/internationale, la 3 euro 300 minute. uita-te pe site-ul lor.

| Satann666 a răspuns:

S-ar putea sa ai reducere