| Alex2822 a întrebat:

Daca imi expira cartela SIM cum imi pot salva numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu expire (inteleg ca are deja un an si nu ai reincarcat niciodata), reincarci cartela cu minim 4 euro. Dar atentie, nu se va prelungi nelimitat.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Preferabil să reîncarci cartela PrePay cu 7 euro ( sau doar cu 4 -6 )...

Toate cele bune.

| onasis1961 a răspuns:

Ori încarci cartela ori faci abonament cu acel număr.

| madalinbb19 a răspuns:

Nu are cum sa expire, doar daca nai mai reincarcat de mult

| Wrecked a răspuns:

Daca expira nu mai poti face nimic cu ea, eventual doar sa o arunci.

| rappfire2009 a răspuns:

Te duci la sediul Orange su in ce retea esti si ii zici sa iti reactiveze cartele si dupa o reincarci. funda

| Andrei199898 a răspuns:

Sa-ti reincari cartela