| Petrica123 a întrebat:

Peste o luna imi expira numarul de telefon pentru ca nu mi-am mai reincarcat cartela, iar eu saptamana viitoare plec pentru o luna in Italia.....nu vreau sa-mi expire numarul de telefon...
Daca pun 1 Euro pe ea, este bine|? Sau trebuie m-ai mult?
Daca pun 1 Euro tot o sa-mi expire? Sau este bine?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Nu conteaza cu cat il reincarci conteaza sa il reincarci si cu 20 centi daca ai putea ar fi bine big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Este un minim pentru reincarcare pentru a nu pierde numarul de telefon.
Pa, pa.

| Petrica123 explică:

Deci daca imi reincarc pur si simplu fara sa cumpar perioada activa, imi expira cartela?

| umbra09 a răspuns (pentru Petrica123):

Da normal
Daca in mesaj nu spune metoda de reincarcare inseamna ca poti reincarca prin ori ce metoda abonament, transfer, reincarcare

| Petrica123 explică (pentru umbra09):

Ok,mersi!

| umbra09 a răspuns (pentru Petrica123):

Cuplacere big grin