| anonim_4396 a întrebat:

Dacă îmi fac cont pe TikTok cu o adresă de Gmail alternativa (mă înscriu cu Gmail), las câteva comentarii cuiva, dar apoi dezinstalez aplicația și șterg acea adresa de mail, comentariile lăsate de mine ii mai apar acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| vstan02 a răspuns:

Cred că nu e numaidecât să ștergi contul după. Mai bine folosești pur și simplu o adresă de email temporară la crearea contului (caută pe net tempmail spre exemplu). Sau, daca nu merge cu o astfel de adresă, îți poți crea foarte ușor un cont pe protonmail și după sa folosești acea adresa pentru crearea contului de TikTok.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Da, vor aparea in continuare pentru vreo cateva saptamani.

| Simpatic a răspuns:

De ce ai face asta?
merita acea persoana "atentia" ta?

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Motive personale.
Tu spune-mi exact: ii mai apar acele comentarii?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu am, logica imi spune ca odata sters contul si comentariile asociate acestuia vor disparea ca pe Youtube!
Mi-am sters tik-tok-ul meu dupa ce de cate ori il deschideam imi apareau fie pusti de prin mama Rusia, fie manelisti si infecte care dansau pe manele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci... faci chestii de astea si in afara ariei TPU happy?

Nu stiu sa-ti raspund Concret/ Sigur!, la intrebare dar cred ca cel mai sigur, safe happy ar fi sa stergi rand pe rand toate comentariile! ( Doar nu intentionezi sa lasi asa multe?! happy )), Cine te-a suparat asa rau? laughing - apoi urmeaza pasii pe care i-ai mentionat tu in propria-ti intrebare! Asa e ' safe '! 100%!

| Ilovedinero a răspuns:

Da, apar pentru o perioada de cateva saptamani pana contul este sters cu totul