| Daniel_Daniel_1997_ii6D a întrebat:

Help! Iphone 5 consuma toata bateria in 10 ore de stand by fara sa il ating, doar sta pe masa, ce ar putea fi? scurt sau baterie?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E defect din fabrica, la cate bucati au iesit de pe linia de productie zilele astea, se mai gasesc si din astea defecte. Anniway, de ce ai da atat de multi bani pe un telefon care se indoaie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la baterie. Recent mi-am schimbat si eu bateria la telefonul meu. Bateria cea veche de la 100% imi consuma tot doar intr-o zi. Acum imi consuma tot doar in 4-5 zile cu bateria noua.

| Alexannnnndra3333 a răspuns:

Se consumă repede din cauză ca are aplicații multe.

| LTAA a răspuns (pentru Alexannnnndra3333):

Bateria nu are nici o legatura cu cate aplicatii ai in telefon, nu mai vorbi dezinformator.