| Fabiana1 a întrebat:

Daca un numar de telefon este dezactivat o perioada, dupa ce acel numar este reactivat se mai primesc SMS-urile trimise catre numarul acela in perioada in care acesta a fost dezactivat? Spre exemplu un cod de confirmare pe facebook?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Da, primesti ( dar nu te juca cu codul de facebook, ai nevoie de o cartela buna, mereu activa, odata ce pui acel cod, nu o sa mai poti intra pe facebook -exceptand browserul care il va memora pe facebook), de exemplu daca te duci la o prietena si intri pe facebook tau, ai nevoie de acel cod care o sa il primesti pe nr tau de telefon, fara el nu o sa poti sa accesezi contul).

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da va primi toate mesajele care sunt trimise pe acel numar in perioada de inactivitate. Asa mi s-a intamplat mie cu o cartela primeam mesaje de la obanca