| ggghhghgh a întrebat:

Dati-mi puk-ul pentru : 0761158412

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai persoana care detine acest numar il are! Si tot aceasta persoana il poate afla (in caz ca l-a pierut) formand nu stiu ce cod direct de pe numarul 0761158412, sau cerand acest cod puk operatorului de telefonie mobila.

| Lorodana a răspuns:

Decat comote-ul poate sa ti-l dea

| ggghhghgh explică:

Nu este adevarat oricine il poate afla dand la *100# dand la sectiunea puk si introducand numarul asta stiu ca eu data trecuta l-am aflat dupa nr la alticeneva deci raspunsurile astea sunt date aiurea si fara minte scuze!