| anonim_4396 a întrebat:

De ce aceia care au creat aplicația au pus atât de multe emoji-uri în aplicația WhatsApp, când persoanele care folosesc aplicația nici măcar nu le utilizează pe toate ci doar câteva, pe cele mai la îndemână sau pe cele mai relevante?

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Sunt create ca sa poata fi utilizate in orice situatie. Nu trebuie sa aiba o utilizare intensa ca un emoji sa fie creat. E de ajuns sa fie acolo si sa stii ca il poti utiliza candva in a descrie ceva.

1 răspuns:
| Nouvel a răspuns:

Daca nu ar fi fost foarte multe asemanatoare, as fi zis ca vor sa acopere toate starile. Insa, pe langa faptul ca multe se repeta cu foarte mici diferente (si inseamna acelasi lucru), sunt unele necesare si care lipsesc. Le-au pus... sa fie!