| biancaanghel a întrebat:

De ce am nevoie pentru a putea vedea seriale pe Android (Galaxy S2)?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a putea urmari seriale pe un Samsung Galaxy S2 nu ai nevoie de vreo aplicatie, doar de respectivul serial download-at sau vazut online.

| availablehandyman a răspuns:

De VLC Media Player! si de aplicatia Tv Online!

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Teoretic,doar de seriale(video) ai nevoie.Intrebarea ta este incompleta.Cum vrei sa le vezi? De pe vreun site online sau sa le descarci si sa le vezi offline? Pentru offline, cum spuneam, nu ai nevoie decat sa-ti copiezi videourile pe telefon, android citeste aproape orice format video.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!

| biancaanghel explică (pentru Gsm_Ovidiu_1987):

Ai dreptate, nu m-am exprimat cum trebuie. Vreau sa le vad online. Multumesc pentru raspuns!

| Diliu_Razvan_1989 a răspuns:

Galaxy s3