| Arrysa a întrebat:

Care este cea mai buna tableta? As vrea sa imi cumpar, dar totusi care e mai buna: Samsung Galaxy Tag sau IPad 2?
As vrea mai mult pentru a vedea seriale cu subtitrare, pentru jocuri pentru a naviga usor si care dintre ele are android? Funda+Vot :*

3 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/......specs.html
Daca ar fi dupa mine, as alege Ipad 2. Mi se pare mai bun dacat Galaxy, dar androidul este pe galaxy si pe HTC...:0

| Ideea a răspuns:

Samsung Glaxy tag, A intrecut de mult ipadul si Samsung este cea mai buna firma mult mai buna ca firma Apple.
Sper ca te-am ajutat.Nu fa prostia de a iti lua Ipad2.

| AlexTudorache a răspuns:

Buna! Amandoua sunt foarte complexe in ce priveste aplicatiile.
iPad 2 are un pret mai ridicat decat galaxy tab dar parerea mea e ca cei de Samsung au un raport pret-calitate mult mai bun. in concluzie, eu as cumpara un galaxy tab