| anonim_4396 a întrebat:

De ce camerele foto de pe telefoanele actuale Samsung, nu mai fac poze unde culorile să fie la fel de vii/saturate ca cele de pe S5, să zicem?
Ce anume s-a schimbat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere acestea arata mult mult mai bine, sunt mai naturale

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum sa nu faca? Sunt chiar mai performante decat pe S5.

Ai ici cateva moduri foarte faine prin care ar putea sa iasa niste poze excelente.
https://www.samsung.com/......galaxy-a9/

| Wr3nch a răspuns:

Dezaciveaza hdr-ul si probabil vor arata la fel.

| Balalau95 a răspuns:

Cred ca ori ti s-a stricat monitorul, ori... ai ceva la ochi tongue

pe vremea mea, cand eram tanar, cerul era mai albastru, aerul mai curat, soarele mai stralucitor si apa era mai... uda rolling on the floor

| AureliusTPU a răspuns:

Sunt mai bune astea mai noi.Nu mai sunt asa dar poti sa le faci din editor sa arate aproape la fel ca cele de pe S5 dar nu mai sunt asa ca nu mai erau culorile la fel de pronuntate adica daca era un gri mai inchis tu il vedeai ca negru si nu mai erau asa bune.