| Lixandru_Iulian_1996 a întrebat:

De ce imi apare mesaj nereusit? Mi-am cumparat telefonul ieri si sunt pe reteaua Vodafone. Urgent va rog

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te-ai gândit cumva că poate nu ai semnal? Sau probabil telefonul are un bug la început...dă-i o resetare din fabrică.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Daca ai trecut de la cartela la abonament asa se intampla.
Suna la Vodafone si se rezolva in 5 minute.

| Eastwood a răspuns:

Da-i un rr telefonului ar trebui sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca problema ta este la centrul de mesaje. Trebuie setat manual, in setari. Vezi aici https://www.vodafone.ro/......e-sms-uri/

| elisadaia a răspuns:

Ori nu ai credit, ori ai dublu sim și e setata cealaltă cartela