| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

De ce îmi merge youtube 720p pe YouTube
Azi mi-a luat note 4 și claritatea e hd nu full hd/2k
Dau funda cine mă ajuta

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Esti sigur ca rezolutia filmatului de pe youtube este cea cautata de tine?

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru MskDesign):

Dami tu un video full hd și eu îți spun dacă îmi merge sau nu
Știu sigur ca nu pe s4 merge dar pe ăsta nu și nu știu de ce

| AlexL28 a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Cauta pe YouTube MKBHD, el are videoclipuri la toate rezolutiile de la HD la 4K. Dar uita-te putin in setari la aplicatie, s-ar putea sa fie ceva ce o limiteaza.

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru AlexL28):

Cum sa mă uit în setări la aplicație?

| AlexL28 a răspuns:

Fii sigur ca:
-Aplicatia e actualizata la ultima versiune
-Internetul e suficient de bun
-Videoclipul respectiv are rezolutie FHD sau 2K

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru AlexL28):

E actualizat youtube la ultima versiune internet e foarte bun cu 150mbs videoclipule e ful hd știu ăsta ca mai am un galaxy s4 și pala merge full hd și pe note 4 nu vrea
Pe note 4 trebuie sa meargă și 2k

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Cum sa mearga cu rezolutie 2k daca videoclipurile sunt filmate la 720p ...ai bani da esti vai de capu tau

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru FatUglyVirgin):

Sunt videoclipule 2k pe youtube caută tu sa vezi dar mie nu îmi merge nici full hd pe note 4 iar pe galaxy s4 merge full hd zi de ce pe note 4 nu merge full hd