| MYK3 a întrebat:

De ce oare cand ma uit pe youtube in 1080p (full hd) mi se incarca bine fara sa se opreasca si pe 720p (HD) la fel si cand dau la 360p mi se blocheaza adica mi se incarca merge foarte greu. va rog sa ma credeti... cum e posibil?

4 răspunsuri:
| baiasert a răspuns:

Raspunsul e foarte simplu : ori e din cauza calculatorului, ori e din cauza vitezei net-ului, ori e din cauza ca videoclipurile nu suporta foarte bine redarea in 360p din cauza ca asa au fost facute. Sper ca te-am ajutat.

| MYK3 explică (pentru baiasert):

Am procesor 2.77 ghz dual core si monitor full hd si imi reda full hd perfect si nu reda 360?straight face

| baiasert a răspuns (pentru MYK3):

Atunci e din cauza netului.:p

| MYK3 explică (pentru baiasert):

Cum de la net daca se incarca cel FULL HD care iti trebuie net cel putin de 6 mb si ala de 360 merge cu orice deci n-are cum sa fie de la net