| Eugeniusu a întrebat:

De ce mi s-a inchis telefonul cu 26% baterie? Am un iPhone 7, aproape nou si functioneaza perfect.
Ma uitam pe Facebook, l-am bagat in buzunar, dupa 10 minute am vrut sa vad cat e ora, dar era inchis. Nu l-am putut deschide doar dupa ce am ajuns acasa si l-am pus la incarcat.
Vreau sa aflu daca este o problema care o s-o intampin des sau e altceva, ca n-as vrea sa-l duc la reparat. Stiti si voi cum sunt romanii ce repara telefoane, cand vad iPhone-uri, toti fura piese.
Un amic mi-a zis ca este din cauza frigului, dar nu cred, erau doar -2C. In buzunar nu avea cum sa se inchida, si chiar daca se inchidea accidental, il puteam aprinde fara a-l alimenta. Nici nu l-am scapat, nimic de genul.
Nu puneam intrebarea, ca e cam banala, dar chiar vreau sa stiu ce are... pentru ca asteptam un apel important si m-a lasat balta!
Voi ati mai patit ceva de genul, dar cei care folosesc iPhone-uri? Dau funda si vot la cine ma ajuta, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Prietenul ala al tau are dreptate.Cica ''erau doar -2 grade''... puteau sa fie si 0 grade si tot asa ti-ar fi facut.Nu folosi telefonul la frig ca se va descarca foarte rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problemă veche cu iPhone-urile. Nu ai ce face!
Este din cauza temperaturii scăzute.

| TheTom7 a răspuns:

Problema adta este la toate iPhoneurile, ei nu dau prea multa atentie la chestiile de genu, nu merita sa dai atatea bani pe un iphone.