| ciribist a întrebat:

De ce nu merge sa pornesc wifi. apas pe semul cu wifi se porneste si se inchide automat.dc?

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Ai o problema de soft, cea mai practica solutie pe care o cunosc si cea mai usoara ar fi sa resetezi telefonul...
Stiu ca e neplacut exista si unele aplicati care te pot ajuta insa nu garantez 100% ca o sa mearga asa ca mai bine il resetezi
Bafta

3 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Iti sugerez sa consulti un specialist GSM care te va ajuta cu problema ta.

Succes.

| Georgestaff08 a răspuns:

Reseteazati telefonul

| Pups2002 a răspuns:

Pai conectazate la cineva