| JeCheamaAndreea a întrebat:

De ce subway surfers nu merge pe HTC wildfire,cum il poti face sa mearga, sau nu poti?

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Iti trebuie procesor de 1ghz! iar tu ai procesor de 528mhz deci aproape dublu! Nu iti merge din cauza la procesor! Si eu am tot HTC dar am,, HTC wildfire s''. Oricum ai facut cea mai buna alegere ca ti-ai luat HTC! Cele mai bune telefoane din lume! Concluzia: Iti trebuia procesor mai mare!

| DAnc3 a răspuns:

Nu e compatibil.

| ArekkusuKage a răspuns:

Incearca sa ii iei o versiune noua de software daca nu merge nici asa este incompatibil

| Bãã_Mada_1998 a răspuns:

Cum pot sa intru in subway pe calculator