| anonim66231 a întrebat:

De ce utok 500D este mai ieftin in magazine (399ron) si pe net este mai scump (467ron)?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Pai daca stai sa te gandesti online este mai scump din aceste motive. Chiar daca iti ofera transport gratuit magazinul online plateste transportul in locul tau, si plus ca trebuie sa mai iese si profit pai numai in jur de 30-40 lei este transportul si profitul diferenta de pret. In magazi este mai simplu de ex in magazinele
Telekom pai Telekom cand comanda spre exemplu comanda 2000 de telefoane

6 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Iar un magazin online nu comanda o cantitate asa mare. Spre exemplu daca vizitezi 3 magazine Orange un exemplu la unul din ele sigur vei gasi un pret mai mare sau mai mic sunt multi factori care contribuie la pret

| anonim66231 explică:

Uite aici
http://www.altex.ro/smartphone-dual-sim-utok-500d-5-8mp-4gb-dualcore-black
Si daca te duci in magazin o sa observi ca este 400 lei, am fost eu astazi.

| Solutionistul a răspuns (pentru anonim66231):

Ia-l de pe utok, ti-am lasat link mai sus! Il ai la 399 ron si ai transport gratis

| anonim66231 explică (pentru Solutionistul):

happy

| Solutionistul a răspuns:

399 ron*** am apasat din greseala pe 4 laughing