| biencuta123 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un iPhone 4s si vreau sa stiu cum pot sa imi descarc muzica pe el. Ma puteti ajuta, dau FUNDA! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Pentru descărcări pe iPhone ai nevoie de iTunes instalat pe Pc/laptop.

Pentru detalii vezi tutorialul de la linkul :
http://www.cellgsmservice.ro/how-to/adaugare-muzica/

Toate cele bune.

1 răspuns:
| victor11 a răspuns:

Daca poti conecta telefonul cu un cablu de date la calculator atunci:
1. descarci "ytd downloader". intri pe youtube la cantecul care-l vrei si copiezi linkul in programul de mai sus.
2. descarci "free youtube to mp3 converter". intri in program si dai "add" sau "add files", selectezi videoclipul descarcat cu "ytd downloader" si ii dai convert.
3. fisierul final are format mp3 si il transferi prin cablu de date in telefon.