| LittleMissCupcake a întrebat:

De curand mi-am cumparat iPhone 5 si am o nelamurire: nu stiu cum sa descarc muzica de pe calculator pe el, iar pe iTunes toate melodiile sunt contra cost. M-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| DedeDedycz a răspuns:

Instaleaza itunes pe pc, apoi cand vei conecta iphone.ul la pc trebuie sa ti se deschida itunes automat, apoi poti adauga muzica din calculator, pe care o vrei tu.

1 răspuns:
| eddyus2 a răspuns:

Dal in spume de itunes... dati jos itools mult mai ok nu isi face backup si plus bagi tot ce vrei pe telefon exact cum vrei si scoti tot la fel de usor acolo e mult mai simplu decat itunes deoarece la itunes sunt o caruta de pasi care trebuie sa ii parcurgi. sfat: daca bagi itools nu mai deschide itunes ca isi face backup-ul si sterge ce nu corespunde intre itunes si iphone. Sper ca am fost de ajutor