| valerianom a întrebat:

Vreau sa stiu daca ma puteti ajuta. am cumparat un telefon nou si meniul este in spaniola deoarece sunt in Spania. nu stiu cum sa fac sa mi descarc fotografiile din el. are cartela de memorie.am si cablu dar nu stiu pasii pe care trebuie sa i urmez. multumesc anticipat

1 răspuns:
| CristiSeeker a răspuns:

Il conectezi prin cablul pe care spui ca il ai la un PC. Il vei gasi apoi in "My Computer", ii accesezi cartela de memorie de acolo si cauti folderul cu poze. De aici cred ca te descurci.