| IonutBT009 a întrebat:

De curand mi-am luat un Nokia Lumia 625, am deschis capacul, am incercat sa bag cartela SIM, si nu merge, pur si simplu, slotul este mic si nu incape. Stiti ceva?

5 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

La telefonul tau iti trebuie Micro sim de asta nu incape....Folosesti un Sim vechi.La Orange ti-l poate schimba.

| Nerali a răspuns:

Unele telefoane, cele din prezent in mare parte folosesc micro si m. Poti sa ti-o schimbi la Orange sau la orice retea esti contra cost.Eu mi-am facut abonament la rds si am primit cartela care poate fi si mare si mica, deci la orice magazin de telefoane

| AdiFCD a răspuns:

Pai acest model de Nokia functioneaza doar cu micro Sim! tu banuiesc ca ai un sim vechi ...normal... http://www.nokia.com/......rguidance/

| Deea0987654321 a răspuns:

Ca si raspunsul anterior, poti sa te duci sa iti schimi cartela sau, la un aparat pe cate il au acili; sa o taie

| IonutBT009 explică (pentru Deea0987654321):

As putea sa o tai eu? happy