| sayurik a întrebat:

Buna

Am achizitionat un Nokia Lumia 520 si nefiind informata, cand am deschis capacul am realizat ca am nevoie de o cartela microSIM. Unde pot gasi asa ceva? Se gaseste la Orange?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Orange si ai posibilitatea sa iti taie cartela pe care o ai acum sau sa ti-o schimbe. Asa e in Radauti, Suceava. Cred ca e la fel si la tine. Oricum nu ar trebui sa platesti pentru una noua.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,ti-o va schimba pe a ta cu un microsim.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi in orice Orange Shop si sa soliciti schimbarea cartelei SIM. Prima trecere de la SIM la microSIM se va efectua gratuit, numai in Orange Shop.

Cu prietenie,
Orange Helper