| pufy188 a întrebat:

De dimineata telefonul meu nu mai citeste cardul.imi apare doar atunci cand scot cardul din telefon si cand il introduc nu imi apare nimic si nu mai merge...nu stiu ce are .....va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Tkn a răspuns:

Cumpara-ti alt card => telefonul este problema! Funda!

| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Probabil, ori "clama" care citeste cardul s-a rupt/stricat, adica telefonul tau ii de vina. Eu zic sa te duci la un specialist in tehnologie (mai exact in telefoane) sa ti-l vada, altfel nu stii ce i s-a intamplat, exact!