| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot afla mai mulate despre o persoana daca ii cunosc doar numarul de telefon! Ugent funda

5 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

Nu poti. poti sa incerci totusi pe bing. dar nu cred, doar in calculatoarele politiei poti gasi.

| Akemi a răspuns:

Nu exista un site pentru asa ceva desi nu cred dar poti so suni sau sa iti intrebi prieteni daca il cunosctongue sau chiar pe el/ea ce prieteni cunoastethinking nu stiulaughing Funda?happy

| JustOne a răspuns:

Banuiesc ca daca ii stii nr de tel ii stii si numele. incearca pe facebook sa il cauti. si apoi sa te uiti la detalii despre el...

| BooBearTommo a răspuns (pentru JustOne):

Pai nu i stiu numele aadika a zis 100 de nume dar na

| JustOne a răspuns:

Pai... atunci singura solutie ar fi sa il suni si sa vb cu el...winking