| Stallone a întrebat:

De unde pot cumpara Motorola Moto G 2014 (adica versiunea noua)?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Nu ai dreptate. Samsung si Apple sunt cele mai mari panarame din lume. HTC mai merge, dar e mai scump.
Mototrola sunt foarte bune, mai ales de cand a fost cumparata de Google. Google a vandut-o la Lenovo, dar si Lenovo e o companie foarte serioasa. Dar din pacate pentru tine, am auzit, nu stiu sigur dar am auzit ca noile Moto X si Moto G nu vor ajunge in RO

6 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Motorola sunt panarame de telefoane.i-ati HTC/iphone/Samsung astea sunt telefoane nu Motorola. PS : ti-am dat un sfat nu ma injura happy

| Stallone explică (pentru Legend123):

Daca nu te pricepi la telefoane nu mai comenta in sectiunea asta ca normal ca iti iei injuraturi.

| AlexL28 a răspuns (pentru Legend123):

Nu ai dreptate. Samsung si Apple sunt cele mai mari panarame din lume. HTC mai merge, dar e mai scump.
Mototrola sunt foarte bune, mai ales de cand a fost cumparata de Google. Google a vandut-o la Lenovo, dar si Lenovo e o companie foarte serioasa. Dar din pacate pentru tine, am auzit, nu stiu sigur dar am auzit ca noile Moto X si Moto G nu vor ajunge in RO

| Stallone explică:

Eu am S5. Se vede ca esti cocalar si la tine telefon bun inseamna scump si de fite.

| Stallone explică:

Il vreau ca al doilea telefon copile si e mai bun ca jafurile tale laughing