| Erina84 a întrebat:

De unde sa stiu daca iphoneul meu e original.Am iphone 4 s..Imi pueti spune.Dau panglica.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat te-a costat? Daca l-ai luat nou.

| Vanqu1sh a răspuns:

O calitate buna in exterior a pieselor, adica carcasa din aluminiu, display dur, cand apesi pe display sa te asigur ca este capacitiv, adica displayul de il vezi la toate telefoanele din ziua de azi, sa nu intre degetul in el ca la telefoanele Nokia de acum 5-6 ani ( ala e display senzitiv ), calitatea imaginii oferita pe ecran trebuie sa fie foarte buna, la fel si calitatea pozelor pe display cat si pe calculator, memoria de minim 8 gb, sa nu fie dual sim si etc.

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4s-pictures-4212.php

Faci si tu o comparatie.

| ileanaurs a răspuns:

Cauta pe youtube camera iphone 4s,deschide si camera telefonului tau si daca al tau se vede mult mai prost inseamna ca e copie,insa ai putea sa iti dai seama imediat,un original raspunde ff repede la comezile lock-unlock,copia gandeste mai mult, meniul se misca lent, si iti intra in aplicatii de ex facebook mai greu, si pe facebook iti poti da seama, are un anume lag...

| LuckySeven a răspuns:

Ce scrie pe spatele lui?