| RăspundeRapid2017 a întrebat:

Deci(fara deci), sa incepem.Eu am un Samsung A5 2017. Daca intrati pe profilul meu vedeti ca am pus o intrebare...sau mai bine spus mi-am spus problema(mi se tot reporneste fara sa ii fac nimic).Bun, deci multi mi-au recomandat sa il duc la garantie si asta o sa fac in curand.Insa,dupa ce il repara, ma gândeam sa il vand.Si pentru asta am doua întrebări:
1. Daca l-as vinde, credeti ca mi l-ar lua cineva? Se merita sa il vand sau sa il patraz?
2. Daca il vand, merita sa imi iau un Huawei p20 lite care are cam acelasi pret si pare putin mai bunicel.
Va rog, ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
| dexteritate a răspuns:

Da frate ia p21