| Dany99994737273772 a întrebat:

Deci nu sunt sigur ce telefon sa aleg dintre LG g3 ( varianta de 3 gb ) sau s5. Eu prefer LG g3 pentru ca are ecranul mai interesant și mai multe dar nu știu ce telefon face pozele mai bune știu ca s5 are mai mulți mega pixeli dar mulți spun ca LG g3 face pozele mai bune voi ce spuneți care camera este mai performanta?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 e puțin mai performant. Ambele telefoane fac poze la fel...aici nu e nici o diferență. Oricum, îți recomand să alegi LG G3. Crede-mă că e un telefon foarte bun!

| eudoareuu a răspuns:

S5 are 16 megapixeli, iar LG g3 are 13 megapixeli. Dupa mine cred ca s5 are camera mai performanta. Dar si LG g3 face poze bune si performante.

| Steve86 a răspuns:

Daca ești fan android
Nici unul din ele
Îți recomand seria Nexus de la google cu softul lor proprietar gen Nexus 5 Nexus 6 sau mai sus
Daca nu ai preferințe îți recomand sa treci la iPhone

| Dany99994737273772 explică:

Stave86 nu îmi place seria de la Nexus și la început am vrut sa aleg un iphone dar m-am răzgândit tu de ce mi-ai recomanda iphone?