| anayyd_3146 a întrebat:

Despre Orange : De ce nu-mi apare "cumpara perioada activa"? Stau de 20 de minute(pe site) sa caut ca sa -mi cumpar perioada activastraight face. Unde se gaseste aceasta optiune?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Un cont PrePay are perioada de activitate predefinita in functie de reincarcarile efectuate. La fel si perioada de gratie.Nu poti sa cumperi perioada de activitate, dar poti sa iti reincarci cartela si in felul asta sa o prelungesti.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu mai căuta că nu găseşti opţiunea asta. Nu-i ca pe Vodafone. Îţi încarci creditul şi-ţi prelungeşti perioada de valabilitate.

| anayyd_3146 explică (pentru AdiSR):

Saptamana trecuta imi apareastraight face. Acum nu am idee de ce nu imi apare.

| AdiSR a răspuns (pentru anayyd_3146):

Nu ştiu... nu prea cred. Îi cumva un număr de Orange, portat pe Vodafone? De când am Orange'u, eu n.am văzut opţiunea.