| SUCALON a întrebat:

Salut! Am 4.95 euro pe Orange, cum pot face rost de inca 0.05 pentru a activa optiune fara sa cumpar iar?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incarci Sucă, doar așa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa i ti transfere parintii de pe abonament pe cartelă bani, aici nu i ti va da nimeni nimic.

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum. Incarca cu 2 sau 3 euro si aia e.

| Brizbriz a răspuns:

Cred ca exista solutii sa incarci de pe card, dar, foarte putin probabil sa acepte doar 0.05
poate incerci sa incarci 5.05 si atunci restul ii folosesti luna viitoare

| Anyo1988 a răspuns:

Orange are o optiune de " reincarcare de urgenta " in care iti inprumuta 60 eurocenti insa din cate stiu este daca ai 0 pe cartele si nu poti efectua un apel insa poti incerca oricum suni la *100# dai la reincarcare, reincarcare de urgenta parca si acolo este, mult succes